Laboratorium ALTA
85-681 Bydgoszcz
ul. Skromna 10
nr rachunku: 02 1050 1139 1000 0090 7917 9405 

Regulamin sklepu (E- sklep)

      1. Wysyłka następuje do 3 dni roboczych od momentu zaksięgowania kwoty na naszym koncie (przedpłata) lub po opłaceniu zamówienia za pośrednictwem serwisu Przelewy-24.

      2. Koszt przesyłki wynosi 10,00 zł przy zakupie produktów o łącznej wadze do 350g.  Przy większych zamówieniach koszt przesyłki rośnie wg. cennika Poczty Polskiej zobacz cennik. Paczki o wadzę powyżej 10 kg, przesyłane są przez usługę Pocztex.

      3. Do każdego zakupu dołączamy fakturę VAT. Ceny dotyczą przesyłek krajowych.

      4. Dane osobowe przetwarzane są przez Administratora danych przede wszystkim w celu realizacji i obsługi Zamówienia (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, zwanego dalej „RODO”). Przetwarzanie danych w jakimkolwiek innym celu możliwe jest jedynie za wyraźną zgodą Kupującego.  Kupujący ma prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Przysługuje mu także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane Kupującego będą przetwarzane przez okres związany z realizacją i obsługą Zamówienia, a także do czasu przedawnienia lub wygaśnięcia roszczeń.

      5. Polityka prywatności: Twoje dane są właściwie chronione podczas dokonywania zakupów. Wszelkie dane jakie gromadzimy podczas Twojej obecności na naszej witrynie wykorzystujemy tylko i wyłącznie do celów statystycznych tak aby lepiej poznać i dostosować się do Twoich preferencji. Dane podawane w formularzu wykorzystujemy dla celów realizacji zamówień i księgowych (np. do fakturowania) i nie są powierzane ani udostępniane osobom trzecim. Jeżeli masz pytania czy wątpliwości dotyczące naszej polityki prywatności, nasz Dział Obsługi Klienta chętnie odpowie na każde Twoje pytanie. Wystarczy napisać na adres alta@laboratorium-alta.pl.

      6. Reklamacje należy zgłaszać na adres mailowy alta@laboratorium-alta.pl.

      7. Na podstawie ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny, zakupiony towar można zwrócić w okresie do 14 dni od otrzymania towaru.

      8. Podstawą zwrotu jest faktura VAT.

      9. Wszystkie ceny w sklepie są cenami brutto i zawierają podatek VAT (23%).