W zestawie się opłaca. Kupuj zestawy kosmetyków do stóp na poceniestop.pl a otrzymasz najlepszą cenę.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

 • ZESTAW dla sportowców 2x dezodorant

  Dezodorant jest idealnym rozwiązaniem dla osób aktywnych i sportowców. Ma bardzo łatwą formę aplikacji starczy spryskać umyte po trenigu stopy. Łagodzi skórę zmęczonych stóp, daje uczucie świeżości i pozostawia przyjemny zapach. Kupując zestaw płacisz mniej i masz pewność, że nie zabraknie Ci produktu. Zestaw zawiera 2szt dezodorantu.

  16,60 
 • Promocja

  ZESTAW wakacyjny 3x ZASYPKA

  Latem jesteśmy wyjątkowo narażeni na nadpotliwość stóp – wysoka temperatura, długie godziny w butach sportowych czy trekingowych (podczas spacerów i wycieczek). Wzrasta też ryzyko zarażenia grzybicą – chodzenie boso, przebywanie na plaży czy korzystanie z basenów, aquaparków. Zasypka jest idealna w profilaktyce grzybicy, dodatko działa osuszająco i przeciwzapalnie. Kupując zestaw oszczędzasz pieniądze i możesz podzielić się produktem z najbliższymi. Zestaw zawiera 3 szt. ZASYPKI.

  23,10  20,20 
 • ZESTAW zasypka + dezodorant

  Zestaw zawiera Zasypkę i Dezodorant. Zasypka działa skutecznie nawet przy bardzo silnej nadpotliwości stóp. Natomiast dezodorant jest bardzo łatwy w aplikacji dlatego jest świetną alternatywą, dla aktywnych czy w podróży. Kupując zestaw oszczędzasz pieniądze i masz swobodę korzystania z obu form aplikacji. Możesz używać zasypki w domu po kąpieli, a dezodorantu na wyjazdach czy po prysznicu na siłowni.

  15,50